Як обрати гідного президента

Настанови виборцям від Блаженнішого Любомира Гузара

фото: zn.ua
Голосує той, хто переконаний, що його голос є важливим і що це його справжній вибір. Стосовно тих, хто не йде голосувати, то потрібно розуміти причину такої позиції. Якщо йдеться про позицію на кшталт “Мені не хочеться” або ж “Мені байдуже”, то можна говорити навіть про гріховність такого вчинку. Таке переконання висловив Блаженніший Любомир Гузар, Архиєпископ-емерит УГКЦ, в інтерв’ю для “Католицького вісника”.
Блаженніший Любомир пояснює, що таку нехіть можна зрозуміти, “бо в нас у минулі роки під час виборів було багато негативних моментів”. “Ще однією причиною небажання йти голосувати може бути усвідомлення того, що певні кандидати не мають належних професійних якостей для такої відповідальної посади”, – каже він.
Щоб обрати гідного кандидата на посаду президента України, необхідно, вважає Блаженніший Любомир, насамперед дізнатися про його минуле, зокрема про те, що він зробив для своєї держави. Інший критерій – те, наскільки кандидат готовий пояснити свої кроки й рішення перед виборцями. “Я хочу бачити конкретного кандидата з власними моральними та професійними якостями. Мені важлива передусім його особистість.  Ба більше, я би хотів безпосередньо від нього почути, як він пояснює свої політичні кроки як у минулому, так і у майбутньому”, – пояснює владика.
Як інформує Департамент інформації УГКЦ, Блаженніший Любомир радить дотримуватись  принципу, за яким один із його знайомих, який займався кадровими справами, брав людей на відповідальні посади – принципу трьох “П”. 
“Перше – професіоналізм: важливо, щоби людина була кваліфікованою, мала відповідні знання, а також політичну мудрість. Друге – порядність: людина має бути чесною, а не круть-верть, не повинна казати неправди, приховувати свої прибутки. І нарешті третє – патріотизм: чи ця людина справді любить свій народ, свою країну”. – переконаний  Блаженніший.
24.05.2014 15:44
Peter Shinka

не президенти нам потрібні , а гідна конституція , і відповідні закони до неї.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7843 / 1.56MB / SQL:{query_count}