Невідомі знищують паспорти кримських татар

У Криму зафіксовані спроби знищення паспортів кримських татар, які є громадянами України

Про це вчора під час “круглого столу” на тему “Крим і Україна завтра” повідомив голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров. 
“З’явилися якісь новації, коли в деяких місцях люди, що представляються працівниками соціальних чи комунальних служб, а також дільничними, хоча і без форми, просять людей пред’явити паспорти, а потім або забирають їх, або намагаються знищити”, – розповів він, інформує ipress.ua.
Водночас Чубаров закликав усіх громадян пред’являти документи тільки людям у формі і з розпізнавальними знаками. У свою чергу, у міськвиконкомі Сімферополя попереджають жителів столиці Криму про те, що в місті з’явилися провокатори, які під виглядом членів комісії з проведення референдуму забирають у сімферопольців паспорти або псують їх.
“Невідомі, представляючись “членами виборчої комісії”, які звіряють списки для участі у загальнокримському референдумі, просять мешканців багатоквартирних і приватних будинків пред’явити для перевірки паспорти. Отримавши їх в руки, або тікають з документом, або рвуть їх, приводячи в непридатність”, – йдеться у повідомленні прес-центру Сімферопольської міської ради.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8679 / 1.52MB / SQL:{query_count}