Якщо Крим перейде на рубль – буде хаос

Наразі розрахунки відбуваються в штатному режимі

У Міністерстві фінансів України попереджають, що у разі введення рублевої зони на території АР Крим, населення півострова і місцевий бізнес будуть дезорієнтовані, що призведе до хаосу в фінансово-економічній системі автономії. 
Про це вчора під час брифінгу у Києві повідомив міністр фінансів Олександр Шлапак. За його словами, якщо самопроголошена влада Криму таки переведе автономію в рублеву зону, то це призведе до хаосу в фінансово-економічній системі, адже населення півострова і місцевий бізнес будуть дезорієнтовані через такі різкі зміни, інформує ipress.ua.
Шлапак також зазначив, що на сьогодні бюджетно-казначейське обслуговування у Криму здійснюється в штатному режимі. “Система працює як годинник”, – пожартував він. За словами міністра, надходять як транші з центрального бюджету в Крим, так і податкові платежі з автономії в центральний бюджет. 
Водночас урядовець наголосив, що відповідно до встановленої процедури, кошти, які перераховуються з Києва, не можуть бути використані за нецільовим призначенням, зокрема, для фінансування проведення нелегітимного референдуму 16 березня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8272 / 1.52MB / SQL:{query_count}