Боротьба в мережі

У Самооборони Майдану тепер є і Кіберсотня

фото: facebook.com.cyber100ua
Інтернет та соціальні мережі зокрема, уже стали зброєю мітигувальників у різних країнах світу. Не є виключенням і Україна. Зокерма, у соцмережі Facebook із перших днів Євромайдану з’явилась не одна група, присвячена протестам українців. Нерідко ці сторінки є джерелом найсвіжішої інформації про перебіг протестів у Києві та інших містах України. 
А тепер Майдан має і так звану Кіберсотню, метою якої є розробка та організація “точкових, але масових дій з використанням можливостей мережі інтернет” у рамках закону.
“Ми, небайдужі патріоти, які з різних причин не можуть бути присутніми в рядах Самооборони Майдану чи волонтерів на самому Майдані у Києві фізично, вирішили створити громадянську спільноту Кіберсотня з інтернет-активістів, які готові гуртуватися, координуватися із представниками Самооборони Майдану та інших громадських об’єднань, розробляти та організовано вдаватися до всіляких точкових, але масових дій, використовуючи можливості мережі інтернет в рамках законного поля з метою спричинення тиску, направленого на повалення злочинного режиму в країні та досягнення нашої головної мети - здобуття чесності, поваги та справедливості для кожної людини. Всюди. Завжди”, – зазначається на сторінці Кіберсотні у Facebook.
Пізініше на їхній сторінці застереження усім гарячим головам від протиправних дій. “Якщо комусь дуже кортить когось заДдосити, зламати чи вчинити інші протиправні дії, то йому немає місця у нашій спільноті. Кіберсотня є самостійним об’єднанням громадянських активістів та не має ніякого відношення до “Правого сектора” чи інших радикальних об’єднань. Також ми не маємо відношення до групи Anonymous Ukraine чи будь яких інших хакерських спільнот”, – йдеться у повідомленні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7708 / 1.53MB / SQL:{query_count}