Молитовний сніданок найвищого рівня

Патріарх Святослав сьогодні молитиметься разом із президентом і конгресменами США

Сьогодні, 6 лютого, Блаженніший Святослав, глава Української греко-католицької церкви, на запрошення комісії конгресу Сполучених Штатів Америки візьме участь у 62-ому Національному молитовному сніданку з членами конгресу та президентом США.
“Щороку члени конгресу і президент Сполучених Штатів Америки в єдності з іншими урядовцями, лідерами з усієї території США, дипломатичною спільнотою та друзями, такими, як Ви, з більше ніж 140 країн збираються для ділення в дусі дружби шляхом молитви та подяки. Ця зустріч – той час, коли ми можемо забути про наші розбіжності та намагатися побудувати і зміцнити відносини за допомогою нашої любові до Бога, піклуватися один про одного”, – йдеться в офіційному запрошенні конгресу Сполучених Штатів Америки на ім’я Блаженнішого Святослава.
Зазначимо, що, починаючи з 1953 року, кожного першого четверга лютого політична еліта Сполучених Штатів Америки на чолі з президентом країни збирається на Національний молитовний сніданок. Цю подію організовують з метою надати унікальну можливість політичним, громадським і бізнесовим лідерам зібратися разом і налагодити контакти. Національний молитовний сніданок відбувається в одному з фешенебельних готелів Вашингтона. З часу його заснування участь у сніданку брали всі президенти США.
Окрім самого молитовного заходу, у програмі на час перебування Блаженнішого у США передбачено низку зустрічей з державними службовцями та політиками цієї країни, а також пастирські зустрічі і богослужіння з численними вірними УГКЦ в цій країні. Марк Розел, викладач університету Джорджа Мейсона та редактор книги про роль релігії в житті американських президентів, каже: “Національний молитовний сніданок відображає культуру Сполучених Штатів, де кількість віруючих збільшується, а не навпаки. І люди прагнуть мати президента із сильною вірою, їм подобається, що він бере участь у публічних заходах, де виявляє свою релігійність і віру”.
У Сполучених Штатах Америки співіснує багато релігій. Тож, за словами Марка Розела, Національний молитовний сніданок є нагодою для президента проявити свою релігійність, не ображаючи представників інших конфесій. Про це, посилаючись на матеріали української служби “Голосу Америки”, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
 Молитва матері               
Господи, слова молитви крутяться в моїй голові, як осіннє листя.
Сухі листки падають з Дерева мого Життя, яке Ти колись посадив.
Дякую Тобі за це, Господи!
Хочу подякувати Тобі за цей день, який сотворив Ти досконалим у глибині віків. Провадь мене, Господи, щоб я не змарнувала жодної нагоди робити добро, ширити Твоє світло там, де панує смуток і темрява.
Дякую, що діти повернулися з Майдану і що вони знову поїдуть туди. Бережи їх, Господи, на всіх стежках їхніх, коли братимуть до рук “змій” і “скорпіонів”, наступатимуть на “лева” і “дракона”. Бережи ці п’ять сонячних веселок! Ти подарував їх нам, Господи, на радість дочасну. У Твої руки, Владико, передаємо їх.
Благослови усіх на Майдані: і тих, що тремтять від холоду, і тих, що готують теплу їжу та печуть хліб, і тих, що везуть дрова, і тих, що намагаються їх зупинити.
Благослови усе військо наших синів і дай йому силу та мудрість архангела Михаїла, щоб стояло твердо на стороні Світла.
Благослови усіх поранених, обморожених, побитих.
Благослови усіх лікарів і медсестер, які стали для них милосердними самарянами.
Благослови тих, що у тюрмах, і тих, що вмирають у самоті.
Дякую, Господи, за всіх новомучеників Майдану! Не дай нам забути, що вони далі з нами, тримають на своїх плечах крихкий купол незалежності.
Дякую за трапезу Твоєї любові!
Дякую Тобі за все, що сьогодні приготоване для нас. Ти поруч, Господи, у вірі, надії, любові, у випробуваннях, у сльозах і в усмішках!
Благослови Україну! Да будет воля Твоя!!!
Іванка Крип’якевич-Димид, художниця-іконописець, дружина о. Михайла Димида, мати п’ятьох дітей (старші з них неодноразово були в Києві).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8176 / 1.56MB / SQL:{query_count}