Звернення Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь”


До влади, політичних сил, громадських об’єд­нань та інших учасників суспільно-політичного конфлікту в Україні!
Ми, ветерани силових і правоохоронних структур України, з величезним занепокоєнням сприймаємо подальше загострення конфлікту між владою і протидіючими політичними силами, громадськими об’єднаннями та іншими його активними учасниками.
Сьогодні події в Україні розвиваються в тому небезпечному напрямку, який у 90-і роки привів до розвалу державності та братовбивчих воєн у Югославії, Грузії та Придністров’ї, а в наш час – до збройних конфліктів із багатотисячними людськими жертвами в країнах Близького Сходу та Північної Африки.
Такі жахливі наслідки деструктивних процесів, які вже з’являються в нашій країні, не потрібні нікому – ні владі, ні політикам, ні пересічним громадянам. І головне – вони не потрібні Україні. Ще раз звертаємося до тих, кому небайдужа доля нашої Вітчизни та багатостраждального українського народу: зупиніться! До масового насильства і кровопролиття, розвалу державних і суспільних інституцій, економічного і фінансового хаосу, втрати суверенітету та територіальної цілісності залишився лише один крок! Україна в небезпеці!
Ми давали присягу на служіння Україні та українському народу і залишаємося вірними їй, а тому, звертаючись до влади, політичних сил, громадських об’єднань та інших учасників триваючого конфлікту, до всіх тих, від кого залежить мир і спокій на українській землі:
– вимагаємо від усіх учасників протистояння відмовитися від застосування насилля та радикальних дій як засобу вирішення конфлікту;
– вимагаємо від усіх сторін розпочати діалог на найвищому рівні, нарешті сісти за стіл переговорів реальних, а не вдаваних, спільно знайти шляхи мирного виходу з кризи в інтересах України, її народу;
– закликаємо наших колег у силових і правоохоронних органах та владних структурах у сьогоднішній кризовій ситуації до безумовного виконання Конституції України, законів, присяги на вірність Україні та українському народу.
Сподіваємось, що українці спільними зусиллями не допустять повторення минулого, про яке великий Тарас Шевченко сказав гіркими словами: “Доборолась Україна до самого краю, гірше ката свої діти її розпинають”.
22 січня 2014 року, м. Київ
Від Президії Головної ради Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь” (СІЧ):
Смешко І.П. – ге­нерал-полковник, голова Комітету з питань розвідки при Президентові України (1995 – 1998 рр., 2004 – 2005 рр.), начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (1997 – 2000 рр.), перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України (2000 – 2003 рр.), Голова Служби безпеки України (2003 – 2005 рр.).
Обиход М.С. – генерал-лейтенант юстиції, заступник Генерального прокурора (1998 – 2002 рр.) заступник Голови Служби безпеки України (2003 – 2005 рр.).
Діденко О.М. – перший заступник міністра економіки України в 2005 році, держслужбовець першого рангу, к.е.н..
Кіхтенко О.Т. – генерал армії України, командуючий внутрішніми військами Міністерства внутрішніх справ України (2005 – 2010 рр.).
Черкасов Ю.Е. – генерал-полковник міліції, перший заступник державного секретаря МВС України (2003 – 2004 рр.).
Туз С.І. – генерал-лейтенант, заступник Голови Служби безпеки України (2004 – 2005 рр.).
Герасимов А.П. – генерал-лейтенант, заступник Голови Служби безпеки України (2000 – 2005 рр.), лауреат Державної премії в галузі інформатизації (2004 р.).
Довгополий А.С. – доктор технічних наук, професор, керівник Апарату Ради національної безпеки і оборони України (1994 – 1996 рр.), заступник міністра оборони України по озброєнню – начальник озброєння Збройних Сил України (1996 – 2000 рр.).
Лузан Л.А. – генерал-майор юстиції, військовий прокурор Західного та Центрального регіонів (2005 – 2011 рр.).
Шинкар О.І. – керівник секретаріату Вищої ради юстиції України (1998 – 2011 рр.), державний службовець першого рангу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8279 / 1.55MB / SQL:{query_count}