Міжнародні організації засудили насилля над українськими журналістами

Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) та Європейська федерація журналістів (ЄФЖ) засудили застосування сили українськими правоохоронцям проти представників ЗМІ, які висвітлюють протести в Києві

“Ми глибоко обурені рівнем крайнього насильства проти журналістів, які висвітлюють події в Україні. Зрозуміло, що це були спроби використати страх і насильство, аби залякати засоби масової інформації в Україні та заглушити свободу вираження. Цього не можна терпіти, і ми вимагаємо забезпечення безпеки та свободи засобів масової інформації країни”, – зазначив президент ЄФЖ Могенс Бліхер Бйєррегард, інформує УНН. 
Крім того, президент МФЖ Джим Бумельха заявив, що організації висловили підтримку своїм українським колегам. “Це надзвичайно жахливо бачити таке широке застосування насильства щодо журналістів в Україні та відверту зневагу до їх життя і свобод. Ми висловлюємо підтримку нашим українським представництвам, Незалежній медіа-профспілці України та Національній спілці журналістів, і виражаємо солідарність до всіх працівників ЗМІ в Україні у цей трагічний період”, – сказав Джим Бумельха.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9223 / 1.52MB / SQL:{query_count}