Парламентський комітет з питань свободи слова вимагає відставки міністра МВС і покарання керівника “Беркуту”

Комітет з питань свободи слова та інформації на позачерговому засіданні 3 грудня, що було присвячене розгляду питання про перешкоджання журналістській діяльності на Євромайдані в Києві, одноголосно прийняв рішення про звернення до міністра МВС з вимогою про його відставку та покарання очільника спецпідрозділу “Беркут”

Члени комітету, заслухавши представників Генпрокуратури та МВС, зазначили, що треба прискорити розслідування кримінальних проваджень щодо побитих журналістів і покарати винних, інформує “Телекритика”.
Народний депутат Юрій Стець був обурений заявою начальника управління Департаменту громадської безпеки МВС Олега Матвейцова про те, що треба ще довести, чи правоохоронці били журналістів. 
“Журналістка 5 каналу зайшла в під’їзд і хотіла надати допомогу побитому оператору каналу “Євроньюс”, якого побили “беркутівці” на Банковій 1 грудня. Слідом за нею забігли “беркутівці” і, незважаючи на її вигуки, що вона журналістка, незважаючи на те, що вона була в касці, на якій написано “5 канал”, незважаючи на те, що у неї в руках був мікрофон, почали її бити. У вас діти є, дружина є? А якщо їх завтра так само поб’ють?” – емоційно запитав Стець.
 Окрім звернення про відставку, голова комітету Микола Томенко запропонував створити робочу групу, до якої увійдуть, окрім депутатів, представники прокуратури, міліції, журналісти та медіаюристи. За його словами, ця робоча група має щоденно контролювати хід розслідування кримінальних проваджень про побиття журналістів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8894 / 1.53MB / SQL:{query_count}