Смаки водіїв

Українці купують уживані Renault, Volkswagen, Audi, BMW і Mercedes-Benz

Ринок автотранспортної техніки, яка була в експлуатації, у січні-вересні 2013 року збільшився на 58%  порівняно з тогорічним показником і досягнув 104891 одиниці, перевищивши обсяг продажу такої техніки за весь минулий рік. Про це інформує прес-служба Асоціації “Укравтопром”.
Згідно з її даними, кількість вперше зареєстрованих на території України легкових автомобілів, яких використовували, збільшилась на 97% і становить 7111 одиниць. Комерційних ненових автомобілів було зареєстровано 96 206 штук (56% зростання), автобусів – 1 574 штук (більше, ніж на 27%). 
Найбільш популярними серед легкових автомобілів, що були у використанні, за підсумками дев’яти місяців були Renault, Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes-Benz – автомобілі цих марок зайняли більше, ніж половину ринку. Серед комерційних ненових автомобілів найбільший попит мали Renault, Volkswagen, Mercedes-Benz, Opel, Fiat – вони разом зайняли майже три чверті первинного ринку.
У сегменті автобусів марки-лідери – Mercedes-Benz, Man і Neoplan – охопили дві третини загального обсягу. У вересні 2013 р., за даними “Укравтопрому”, було зареєстровано 10047 одиниць вживаних автомобілів, що на 49% менше, ніж у серпні і на 22% більше від показника вересня минулого року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8121 / 1.52MB / SQL:{query_count}