Купіть Межигір’я!

У 100 мільйонів доларів обійдеться придбання компанії-власника багатств Януковича

фото: slando.ua
На сайті безкоштовних оголошень Slando опублікували пропозицію про продаж Межигір’я. Точніше – про компанію-орендатора милих серцю Президента земель. 
“Продаю ТзОВ “Тан­таліт” – компанію-орен­датора 127 гектарів землі у Межигір’ї, під Києвом… Територія перебуває в особ­ливій охоронній зоні, заборонені переліт авіації над нею, доступ журналістів та інших сторонніх людей”, – йдеться в оголошенні, яке, якщо вірити порталу, розмістив Сергій Клюєв. 
Автор уточнює: тут розвинута інфраструктура, зокрема є дороги, підстанції, поле для гольфу, вертолітна площадка, кінний клуб, стоянка для катерів, озера, зони відпочинку, замок на воді та багато інших цікавинок. “Родзинкою об’єкта є резиденція Президента України Віктора Януковича. У ній покупець зможе відчути всю розкіш богемного життя української еліти, зокрема скористатися золотим унітазом”, – веде далі автор.

фото: pravda.com.ua
Оскільки частину території (1,8 гектарів) орендує Адміністрація Президента, то у нового власника не виникне проблем із поновленням доходів. “Є готовий план спорудження на території престижного житлового масиву типу “Рубльовки” – елітного району Москви. Зокрема збудують елітні котеджі, зони відпочинку, фітнес-центри, SPA-центри”, – пишуть на Slando. Автор оголошення впевнений: за правильного підходу Межигір’я може стати більш престижним місцем для життя, аніж Конча-Заспа. “І сюди прийдуть люди з грошима”, – впевнений він. Стартова ціна цього добра – 100 мільйонів доларів. Але продавці кажуть, що готові торгуватися.
До речі, окрім плюсів, перечислених в оголошенні, район цей перспективний ще й тому, що час від часу чи то депутати, чи то урядовці, чи просто небайдужі українці намагаються зробити його ще кращим. Наприклад, у вівторок “Наші гроші” повідомили, що нещодавно Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН Ук­раїни уклав низку угод на освітлення доріг до Борисполя, Одеси та того ж таки Межигір’я.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8782 / 1.54MB / SQL:{query_count}