Байдужі та не готові протестувати

Найчастіше влада викликає в українців байдужість

Окрім неї за останні півтора року добряче зросло і презирство до політиків. Натомість зменшилася кількість тих, хто відчуває страх і боязнь. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного компанією GfK Ukraine. 
“За останні роки у громадян майже повністю зникло позитивне ставлення до влади. Його змінила не агресія, а байдужість – українці готові активно протестувати лише для захисту особистих, а не громадянських прав”, – коментує результати дослідження заступник директора GfK Ukraine Гліб Вишлінський.
За результатами опиту­вання, 41% респондентів віком від 16 років відчуває до нинішньої влади байдужість. Порівняно із аналогічним опитуванням, проведеним у березні 2012 року, частка байдужих зросла на 10%. Водночас зменшилася кількість респондентів, які відчувають до влади страх (з 8% у березні 2012 року до 4% у серпні 2013 року). До того ж, усе менше українців хоче допомагати нинішній владі (6% сьогодні проти 9% у 2012 році), відчуває до неї симпатію (1% проти 3%) та співчуття (6% проти 10%).
Дослідження проводили 1-15 серпня 2013 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів віком від 16 років. Максимальна похибка дослідження – 3,1%.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8330 / 1.52MB / SQL:{query_count}