Фосфати зникнуть

Уряд схвалив поступову відмову від фосфатів

“На сьогоднішньому засіданні уряд схвалив відповідний законопроект”, – сказав учора журналістам міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков, передає Forbes. За словами міністра, законопроект передбачає введення протягом семи років заборони на виробництво, імпорт і реалізацію на території країни синтетичних миючих засобів та товарів побутової хімії, що містять фосфати. 
Україна має намір піти тим же шляхом, що і США, Німеччина, Канада, Італія, Австрія, Голландія, Норвегія, які відмовилися від застосування “фосфатних” миючих засобів. “Фосфати – одне з головних джерел забруднення поверхневих вод. Зокрема і тих, які є джерелами питної води. Зрозуміло, наскільки негативно це впливає на здоров’я людини”, – заявив під час засідання Микола Азаров. 
Прем’єр нагадав, що Євросоюз відповідними директивами визначив, що до січня 2017 року має повністю відмовитися від фосфатів. “До речі, проект технічного регламенту Митного союзу також передбачає повне виключення фосфатів зі складу синтетичних миючих засобів до 2020 року”, – додав Азаров.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8402 / 1.52MB / SQL:{query_count}