Чому неповнолітні опиняються у райвідділах?

У 2013-му стосовно неповнолітніх органи внутрішніх справ склали майже 20 тисяч протоколів про вчинення адміністративних правопорушень

Найбільше протоколів припадає на Донецьку, Одеську, Вінницьку, Дніпропетровську та Луганську області. Про це повідомив заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод дітей Генпрокуратури України Михайло Кунденко.
З його слів, понад 10 тисяч дітей доставили в органи внутрішніх справ. Найбільше таких випадків у Одеській, Дніпропетровській, Тернопільській і Рівненській областях, інформують “Коментарі”. “Понад дві третини протоколів складено за куріння підлітків у заборонених місцях – 48%; за розпивання спиртних напоїв або появу в нетверезому стані у громадських місцях – 25%”, – кажуть у Генпрокуратурі. 
Михайло Кунденко зазначив, що “перевірками встановлено численні факти порушення з боку органів внутрішніх справ прав неповнолітніх під час притягнення їх до адмінвідповідальності”. “За результатами проведених перевірок, на усунення виявлених порушень закону внесено 253 документи реагування, за результатами розгляду яких 164 посадових осіб притягнули до дисциплінарної відповідальності”, – резюмує Михайло Кунденко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8617 / 1.52MB / SQL:{query_count}