Зітхнули з полегшенням

Офісні працівники вже не бояться масових звільнень

Понад половина співробітників впевнені: друге півріччя 2013 року буде вдалим для їхніх компаній. А ось збільшення зарплат “білі комірці” не очікують. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua.
Основним приводом для оптимізму офісних працівників є те, що похмурі прогнози про закриття бізнесу не стали реальністю. Наприкінці минулого року 48% опитаних говорили про майбутнє збільшення компанії, 31% – про необхідність втриматися на плаву, а ще 23% співробітників передбачали важкі для роботодавців часи. 
У червні 2013 року лише кожен десятий офісний співробітник зазначав, що бізнес почав скорочуватися, а 13% говорили про досить складний період для їхнього роботодавця. При цьому, на думку майже третини респондентів, компанія втрималася на плаву, однак про розвиток не йдеться.
У червні 2013 року лише кожен десятий офісний співробітник зазначав, що бізнес почав скорочуватися, а 13% говорили про досить складний період для їхнього роботодавця
Найбільш успішним перше півріччя виявилося для компаній, що працюють у сферах інформаційних технологій та телекомунікацій, медицини, а також маркетингових та рекламних компаній. А от для організацій, сферою роботи яких є готельний та ресторанний бізнес, виробництво і будівництво, цей період видався не таким позитивним – кожен четвертий працівник зазначив: його організація ледве виживає.
Зазначимо, що зітхнули з полегшенням і всі ті, хто побоювався масових звільнень у 2013 році. Майже половина офісних співробітників наприкінці 2012 року переживала за свої робочі місця. У червні 2013 року на масштабні звільнення в компаніях вказали тільки 15% респондентів. Ще 16% опитаних говорили про оптимізацію штату.
Розширення штату відбулося в компаніях, що працюють у сфері інформаційних технологій, маркетингу та реклами. А ось сфері банківських і фінансових послуг, страхування, а також виробництва довелося попрощатися з багатьма своїми співробітниками.
Найбільшу точність мали прогнози офісних працівників стосовно зарплати. Половина опитаних наприкінці 2012 року висловила впевненість у тому, що рівень їхньої зарплати у 2013 році буде таким самим. До кінця червня зарплата не змінилася у 56% офісних працівників.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8130 / 1.54MB / SQL:{query_count}