Слово доньки

Євгенія Тимошенко каже, що влада нічого не робить для лікування матері

фото: tvi.ua
Екс-прем’єр Юлія Тимошенко не отримувала жодних офіційних пропозицій від влади щодо подальшого лікування. Близькі екс-прем’єра наполягають на проведенні операції відповідно до рекомендацій німецьких лікарів. Про це 20 липня поблизу лікарні №5 після закінчення довгострокового побачення з матір’ю повідомила донька екс-прем’єра Євгенія Тимошенко.
“Ми сподіваємося і вимагаємо, щоб операцію провели якомога швидше. Скільки можна знущатися з людини? Однак поки немає жодних пропозицій”, – наголосила Євгенія Тимошенко. При цьому вона не відповіла на запитання, чи готова екс-прем’єр погодитися на проведення операції у Німеччині. 
За її словами, Тимошенко як і раніше, погано почувається та не може пересуватися самостійно, інформує zaxid.net. “Вона так само погано почувається. Пересувається з допомогою. Я їй допомагала у цьому”, – сказала Євгенія Тимошенко, подякувавши за підтримку прихильникам екс-прем’єра, які чергують під лікарнею.
Низка країн, серед яких США та Литва, закликали українську владу відпустити Тимошенко на лікування за кордон
Відповідаючи на репліку однієї з прихильниць, яка зазначила, що Тимошенко потрібна на волі, її донька сказала: “Ми боремося, але поки немає ніяких сигналів”. Раніше Євгенія Тимошенко заявляла: на думку німецьких лікарів, екс-прем’єра необхідно прооперувати, інакше їй загрожує інвалідність. Низка країн, серед яких США та Литва, закликали українську владу відпустити Тимошенко на лікування за кордон.
11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових угод з Росією в 2009 році. Суд також задовольнив позов НАК “Нафтогаз України” до Юлії Тимошенко, згідно з яким вона має відшкодувати збиток компанії у розмірі понад 1,5 млрд грн.
З кінця грудня 2011 року Тимошенко відбуває термін в Качанівській колонії у Харкові. Із травня 2012 року через погіршення здоров’я Тимошенко перебуває в лікарні Укрзалізниці у Харкові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8176 / 1.53MB / SQL:{query_count}