Вирок “яєчному” провокатору

Винуватцю “яєчного скандалу” визначили покарання

Рік обмеження волі з випробувальним терміном один рік – такий вирок винесли 21-річному жителю Запорізької області, який розчавив на плечі у президента Польщі Броніслава Коморовського яйце.
Як повідомляє відділ зі зв’язків з громадськістю УМВС України у Волинській області, після закінчення попереднього розслідування кримінальне провадження з обвинувальним актом було направлено до суду. Хлопцю інкримінували вчинення кримінального злочину, передбаченого частиною першою статті 296 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, глава польської держави 14 липня прибув до Луцька, аби взяти участь в офіційних заходах із нагоди 70-ї річниці Волинської трагедії. Після меси Броніслав Коморовський пішов поспілкуватися з людьми. У цей час до нього підійшов молодий чоловік, який розчавив на плечі президента яйце. Міліція одразу ж затримала підозрюваного. Ним виявився 21-річний житель Запорізької області. Того ж дня його випустили із райвідділку.
Хоча сам Коморовський не коментував подію, у МВС Польщі пізніше заявили: під час цього візиту українські правоохоронці не вжили всіх необхідних заходів безпеки. У СБУ на це відповіли, що візит мав неофіційний характер, тому, мовляв, поляки самі мали оберігати свого президента.
Але найгіршим є те, що цей скандал вже позначився на двосторонніх відносинах: поляки відмовилися проводити фестиваль “Європейські дні добросусідства” із Україною. Таке рішення ухвалив староста польської прикордонної ґміни Мірче Лех Шопинський. Він наголосив: причиною такого рішення є саме інцидент у Луцьку. “Був порушений священний принцип гостинності... Незважаючи на те, що президент просить, аби інциденту в Луцьку не надавали особливого значення, на мою думку, не можна пройти над ним до порядку денного”, – пояснив Шопинський. Залишається сподіватися, що цей скандал не матиме продовження. Антоній Лукашик
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8613 / 1.53MB / SQL:{query_count}