Надто небезпечні атракціони

В Україні ледь не кожен атракціон експлуатують із порушеннями

фото: архів
Генпрокуратура України з залученням органів контролю організувала перевірки додержання законодавства щодо безпечного використання атракціонів та дитячих ігрових майданчиків. Про це повідомила перший заступник начальника Головного управління захисту прав і свобод дітей Ірина Кучеріна, інформує прес-служба ГПУ.
“Результати перевірок, проведених територіальними підрозділами Держгірпромнагляду засвідчили, що майже кожен з 1,4 тис. оглянутих атракціонів експлуатується з порушенням нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці”, – сказала вона.
Зокрема, не призначені працівники, які відповідають за їх утримання у справному стані, не проведено технічний огляд атракціонів підвищеної небезпеки, відсутня або ведеться неналежним чином експлуатаційна документація тощо.
“Через зазначені порушення призупинено експлуатацію 191 атракціону, у тому числі зупинено атракціони підвищеної небезпеки у Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській областях та місті Києві. Виведено з експлуатації 57 атракціонів, з яких 22 – демонтовано. За допущені порушення у цій сфері 110 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності”, – повідомила І. Кучеріна.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7709 / 1.52MB / SQL:{query_count}