14% українців користуються смартфонами

Користувачі мобільних пристроїв активно застосовують їх для спілкування в соціальних медіа

фото: архів
В Україні користується смартфонами 14% населення, з них 50% щодня входять зі своїх мобільних пристроїв в iнтернет. Такі дані отримані в результаті проведення дослідження “Наша мобільна планета: Україна”, прове­деного компанією Ipsos MediaCT на замовлення Google.
Це вдвічі більше, ніж було то­рік, інформує РБК-Україна. Для українців мо­більні пристрої є найважливішою точкою доступу до інформації – 57% респондентів щодня здійснюють пошук за допомогою свого смартфона. Смартфони стали настільки важливі для своїх користувачів, що 52% з них краще б відмовилися від телевізора, ніж від смартфона.
“Для власників компаній надзвичайно важливо показувати оголошення на смартфонах клієнтів, що знаходяться в регіонах, де розташований їхній бізнес, оскільки 93% власників смартфонів шукають на телефоні інформацію місцевого характеру, а 87% в результаті виконують потрібні дії, наприклад, здійснюють купівлю або звертаються до компанії за додатковою інформацією”, – йдеться в дослідженні.
51%
власників смартфонів щодня заходять до соціальних мереж
Під час дослідження також з’ясувалося, що користувачі мобільних пристроїв активно застосовують їх для спілкування в соціальних медіа: 91% користувачів регулярно відвідують соціальні мережі зі своїх смартфонів, а 51% роблять це щодня. За даними дослідження можна прослідкувати, що смартфони значно змінили поведінку українського споживача. Мобільні пристрої дають можливість користувачам шукати інформацію про продукт або послугу, де б вони не знаходилися, і українці активно цим користуються – 85% власників смартфонів шукали інформацію про який-небудь продукт або послугу на своїх пристроях.
Смартфони самі є перспективним інструментом здійснення покупок – 44% користувачів купували товари або послуги через iнтернет за допомогою свого мобільного пристрою, з них 60% здійснили покупку протягом останнього місяця.
Дослідження проводили за замовленням Google компанією Ipsos MediaCT в першому кварталі 2013 р. Респондентами стали 1000 українців у віці від 18 до 54 років, які використовують смартфон для доступу в iнтернет.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8988 / 1.54MB / SQL:{query_count}