90% ноутбуків ввозять в Україну нелегально

У нашу країну до 90% ноутбуків ввозять нелегально, без дотримання митних вимог та процедур.

 У нашу країну до 90% ноутбуків ввозять нелегально, без дотримання митних вимог та процедур. 


Такі дані навели представники Європейської бізнес-асоціації на зустрічі з міністром фінансів України Юрієм Колобовим, інформує прес-служба Мінфіну.
Учасники зустрічі погодилися з тим, що найкращим вирішенням цієї проблеми є вдосконалення норм Податкового кодексу в частині обмежень реалізації імпортних товарів для суб’єктів спрощеного оподаткування. Крім того, Юрій Колобов зазначив: всі слушні пропозиції бізнес-спільноти, зокрема щодо обігу акцизних марок старого зразка, обов’язково візьмуть до уваги. Він також підтвердив доцільність удосконалення державного регулювання ринку підакцизної продукції, повідомляє zaxid.net.
Урядовець запевнив учасників зустрічі в тому, що будь-які новації у фінансовій та податковій політиці і надалі обговорюватимуться з бізнесом на стадії розробки, аби врахувати пропозиції підприємців.
“Ми цінуємо зусилля, яких докладає влада, щоб допомогти Україні увійти цього року до першої сотні рейтингу Doing Business, і сподіваємося на успіх”, – резюмувала виконавчий директор асоціації Анна Дерев’янко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8620 / 1.52MB / SQL:{query_count}