Що п’ятий не задоволений роботою “швидкої”

19% українців негативно оцінюють якість послуг, які їм надали медпрацівники під час останнього виклику швидкої допомоги.

 19% українців негативно оцінюють якість послуг, які їм надали медпрацівники під час останнього виклику швидкої допомоги. 


Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром соціальних досліджень “Софія”. Водночас “тою чи іншою мірою задоволені роботою “швидкої” 79,3% пацієнтів”, а не визначилися з відповіддю 1,7%, повідомляє ipress.ua. 
Респондентам поставили і таке питання: “Якщо брати до уваги останній виклик швидкої допомоги, упродовж якого часу вона приїхала?” У 61,3% випадків медики прибули через 10–20 хвилин, 25% респондентів зазначили, що “швидка” приїхала за півгодини, а 12% чекали понад півгодини.
81,6% пацієнтів задоволені ставленням з боку медиків; 14,8% – ні; а ще 3,6% не визначились із відповіддю. Соціологи також поцікавилися, чи надавали пацієнти свої ліки медпрацівникам. 12,7% пацієнтів “швидкої” під час останнього виклику надавали свої ліки; 15,1% повідомили, що оплачували послуги медиків; а 66,9% опитуваних – що отримали від медпрацівників необхідні ліки і при цьому не оплачували послуг.
Опитування проводили з 4 по 10 квітня 2013 року в усіх областях України. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8338 / 1.52MB / SQL:{query_count}