Українські новини: телеграф

Учора, першого квітня, інформаційні агентства поширили чимало цікавих новин, достовірність більшості із яких поки не підтверджена, але й не спростована.

Лети, Hyundai, не застрягай

Кабінет Mіністрів має намір запустити швидкісні літаки Hyundai. Сполучити мають міста, що приймають чемпіонат Європи з баскетболу 2015 року. Регулярні рейси планують відкрити із березня 2014 року. Рейси мали б виконуватися чотири рази на тиждень. Усього буде закуплено шість літаків (але також можливо, що у літаки переобладнають потяги, які сьогодні курсують поміж Львовом та Києвом). Кабмін розраховує, що вартість польоту в один бік в економ-класі становитиме від 499 гривень, у бізнес-класі від 699 гривень.

Куди дуля, туди й дим

Верховна Рада дозволила куріння у громадських місцях, скасувавши свою ж заборону. Депутати були змушені так вчинити, оскільки раніше Вищий адміністративний суд постановив, що закон, яким заборонили куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у громадських місця порушує права курців. 

За Київським часом

У столиці заборонили переводити стрілки вперед – поки не зійде сніг. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів, задовольняючи прохання голови Київської міськдержадміністрації Олександра Попова. У Кабміні зазначили, що повернення на зимовий час буде здійснене для “більш ефективного використання енергоресурсів в умовах аномально довгої зими”. До питання переходу на літній час урядовці повернуться після остаточного танення снігу в Києві і проведення всіх снігоприбиральних робіт.

Качайте Лінукс

Компанія “Майкрософт” хоче відсудити у МВС два мільйони доларів. Усе через те, що у міністерстві й досі користуються неліцензійними програмами, порушуючи таким чином норми авторського права. Раніше й у самому МВС визнали, що 47% комп’ютерів у відомстві обладнані неліцензійними програмами.

Нельотна погода

Віктор Янукович учора приїхав на роботу на тролейбусі. Через підтоплення вулиці Богатирської Віктор Федорович приїхав в Адміністрацію Президента на тролейбусі №18. Заради глави держави маршрут тролейбуса трішки продовжили. За словами користувачів соцмереж, що стали очевидцями поїздки Президента в громадському транспорті, тролейбус супроводжувала машина “швидкої допомоги” з увімкнутими маячками.

Нюхайте й знайдете

Із першого квітня Google почав тестування нової функції пошуку – пошук за запахом. “Тепер можна не тільки вводити, говорити й торкатися, але й відчувати. Експертами підібрані відповідні зображення, описи й запахи для панелей знань”, – йдеться на сторінці “бета-версії” Google-Ніс.

Програма “Чисте повітря”

У Львові заборонили проїзд машин із російськими номерами по вулиці C. Бандери. Таке рішення міськрада прийняла задля поліпшення екологічної ситуації в місті. “Прийнято таке рішення через надлишок вихлопних газів у центрі, політика тут ні при чому”, – сказало джерело у міськраді. Допустимі норми по забрудненню повітря на цій вулиці перевищені на 20%, водночас приблизно кожен п’ятий автомобіль, який їде по вул. С. Бандери, має російські номери. “Якщо автомобілі із російськими номерами прибрати – буде норма”, – сказав неназваний посадовець.
За матеріалами: “Української правди”, 
“Українських новин”, “Коментарів”

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8655 / 1.55MB / SQL:{query_count}