ЗНО–2013: тестування стартують у червні

У разі втрати сертифіката потрібно особисто звернутися до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

У разі втрати сертифіката потрібно особисто звернутися до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

На цих вихідних відбулася друга (заключна) сесія пробного незалежного оцінювання, де учасники перевіряли свої сили із математики, історії України, хімії, географії та світової літератури. За даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, до пунктів тестування прибуло 94,3 відсотки зареєстрованих учасників, а це досить високий показник. У Львівській області на пробне тестування прийшло 6 965 осіб з 7 358 зареєстрованих, у Волинській області – 2 129 учасників, а в Рівненській – 1 917 осіб. 

Нагадаємо, всі учасники, котрі з поважних причин не змогли прийти на пробне ЗНО, мають право отримати комплект тестових матеріалів (тестовий зошит, бланки відповідей, інформація з правильними відповідями). Для цього потрібно у триденний термін звернутися за адресою, вказаною у запрошенні-перепустці, або ж отримати додаткову інформацію на своїй персональній сторінці, наголошують працівники ЛРЦОЯО. Всім іншим учасникам залишається дочекатися свого сертифіката та запрошення-перепустки на основну сесію тестування, яка відбуватиметься з 3 по 27 червня. 

“Якщо абітурієнти надіслали нам правильно заповнені документи і не отримали листа із сертифікатом, вони мають звернутися до поштових відділень, котрі вказували у своїх документах, щоб отримати сертифікати. Без них вони не зможуть потрапити на пункти тестування. Також, аби пройти на пункти, обов’язково треба мати запрошення”, – зазначила заступник директора ЛРЦОЯО Ольга Янушевич. 

Якщо ж сертифіката досі немає на пошті, скористайтеся сервісом “Пошук поштових відправлень, надісланих ЛРЦОЯО”. З його допомогою можна визначити номер рекомендованого поштового відправлення Львівського РЦОЯО, а завдяки сервісу Укрпошти “Пошук листа” побачити його місцезнаходження. Якщо сертифікат мав би вже бути на пошті, а його досі немає, одразу ж звертайтеся до регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Запрошення-перепустку надсилатимуть за три тижні до початку основної сесії ЗНО. Також її можна буде роздрукувати з особистого кабінету абітурієнта. 

У випадку втрати чи пошкодження сертифіката та за необхідності внесення змін у персональні дані (прізвище, ім’я, по батькові, серія та номер документа) необхідно особисто звернутися до РЦОЯО. 

“Для виготовлення дубліката абітурієнт особисто подає написану заяву встановленого зразка. До заяви потрібно додати копію документа, за яким реєструвався колишній учасник ЗНО, копію платіжної квитанції про компенсацію витрат на виготовлення дубліката сертифіката, дві фотокартки розміром 3x4 см, два пластикових файли формату А4 для зберігання документів та пошкоджений сертифікат або довідку про втрату сертифіката (за наявності)”, – зазначає заступник директора

ЛРЦОЯО Ольга Янушевич. Після цього дані вступника перевіряються, а після розгляду заяви робочою групою та за письмовим розпорядженням директора регіонального центру у термін, визначений чинним законодавством, абітурієнту або його довіреній особі видається дублікат сертифіката. 

ДО ТЕМИ

Обов’язковими документами для допуску до тестування є такі: сертифікат учасника ЗНО, документ, на підставі якого відбувалася реєстрація на ЗНО (паспорт або свідоцтво про народження), а також запрошення-перепустка. Учаснику також необхідно мати з собою одну чи кілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також (за бажанням) прозору пляшку води. 
 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7808 / 1.56MB / SQL:{query_count}