Хворі діти

Урядовці мають намір активніше залучати юних українців до фізкультури

Урядовці мають намір активніше залучати юних українців до фізкультури

Серед українських випускників шкіл здоровими є лише шість відсотків. Про це учора після засідання Кабінету Міністрів заявив міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін. “Якщо говорити про фізичну культуру в повному розумінні цього слова, то можна сказати, що у нас її практично немає. Якщо в країнах Західної Європи, зокрема у Швеції, Фінляндії, кількість тих, хто займається фізкультурою, становить приблизно 86-88%, то, за нашим даними, в Україні цей відсоток коливається на рівні 10-11%”, – заявив він.

Утім, зі слів міністра, цілком здорових дітей ще менше. “Лише 6% можна віднести до групи відносно здорових. І щороку чисельність населення у нас скорочується”, – додав він.

Урядовці сподіваються, що вирішити таку проблему допоможе нещодавно затверджена Загальнодержавна соціальна програма розвитку фізичної культури та спорту на 2013 – 2017 рр. Виконання цієї програми дасть змогу збільшити рухову активність молоді до 8 – 12 годин на тиждень. У КМУ впевнені: щороку в Україні ставатиме все більше людей, які провадитимуть рухливий спосіб життя. Серед іншого, ця програма передбачає, що близько 20% дітей віком від 6 до 23 років вдасться залучити до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах. До речі, за підрахунками фахівців Всесвітньої організації охорони здоров’я, більш ніж 48% жінок та 41% чоловіків потерпають від надлишкової ваги. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8426 / 1.53MB / SQL:{query_count}