ЖЗЛ. Віктор Янукович

У видавництві Folio вийшла друком нова книжка-біографія Віктора Януковича.

У видавництві Folio вийшла друком нова книжка-біографія Віктора Януковича.

Написав її відомий “агіограф” Президента Володимир Чередниченко, який, власне кажучи, удосконалив попереднє видання, присвячене Віктору Федоровичу (в 2010 році Чередниченко видав книжку “Національна ідея”, у якій описав дворянське походження Януковича). Нова книга зображає побут першого з українців від часів його прем’єрства до наших днів. На 250 сторінках уміщені 47 історій про Президента.
 
Про це в своєму блозі на сайті “Буквоїд” повідомив журналіст і письменник Сергій Руденко. Замість передмови – пророцтво священика Зосими, який, як виявилося, напророкував Януковичу і губернаторство, і прем’єрство, і президентство ще в ті часи, коли той керував автопідприємством. У книжці згадуються Михайло Добкін, Дмитро Медведєв, Віктор Черномирдін, Леонід Кучма, Сергій Тігіпко, Віктор Пшонка, Олександр Лавринович, Анатолій Присяжнюк, Віталій Захарченко.
 
В одній із розповідей йдеться про захоплення Віктора Януковича полюванням, зокрема те, як він разом із мисливцем, його синами та головою однієї з райадміністрацій Валерієм Широю влаштовує облави на вовків. “...Промайнула непрохана думка в тому, що є в полюванні якийсь елемент жорстокості, але ж існує біда, яку несуть сірі розбійники, тому і потрібно стежити за їхньою кількістю. Віктор Федорович міцніше стиснув свою п’ятизарядну “берету”, і її холодний метал, здавалося, додав мисливцеві холоднокровності і впевненості в собі”. “ ...Така людина, – посміхнувся Валерій Шира. – Зупинити його неможливо. Скільки років з ним знайомий, але не перестаю дивуватися. Інтелігент вищої проби, доктор наук, але може ось так, пліч-о-пліч зі всіма... Сам йде у загін, не під’їжджає...” 
Фото: texty.org.ua (3)
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8668 / 1.53MB / SQL:{query_count}