Квитки стануть віртуальними

“Укрзалізниця”  ініціює відмову від паперових квитків

“Укрзалізниця”  ініціює відмову від паперових квитків

В Україні зникнуть звичайні квитки на поїзд. Замість них обов’язковими стануть електронні проїзні документи. Коли це відбудеться, ще невідомо, але в “Укрзалізниці” вже почали експериментальний перехід. “Укрзалізниця” у майбутньому планує на всі поїзди дальнього прямування у внутрішньому сполученні впровадити електронний квиток замість бланків проїзних документів”, – повідомляє прес-служба перевізника із посиланням на слова головного інженера головного пасажирського управління “Укрзалізниці” Євгена Дихне.

Він зазначив, що послугу в експериментальному режимі вже запровадили для швидкісних потягів Hyundai. “Під час придбання квитка на поїзди Інтерсіті+ через мережу інтернет на сайті booking.uz.gov.ua обов’язково необхідно вказати ім’я та прізвище пасажира, який здійснюватиме поїздку. Посадочний документ, який пасажир може роздрукувати самостійно на принтері, є підставою для посадки на поїзд. Його не потрібно обмінювати у касі на паперовий квиток на бланку встановленого зразка, як інтернет-квитки. У цьому відмінність електронних посадочних документів. Вони економлять час пасажира і не потребують звернення до квиткової каси. А під час посадки на поїзд пасажиру потрібно мати з собою документи, що підтверджують особу”, – розповів Євген Дихне.

Як повідомили “Пошті” в прес-службі “Укрзалізниці”, сідати в Hyundai можна буде і зі звичайними квитками, електронні аналоги ввели паралельно. Отже, поки йдеться не про перехід, а про два способи купівлі квитка. “У майбутньому, коли електронні квитки будуть впроваджені на всі потяги далекого прямування у внутрішньому сполученні і продаватимуться не тільки через сайт “Укрзалізниці”, але й у касах, ми відмовимося від бланків встановленого зразка, тобто від звичайних паперових квитків”, – заявив днями Євген Дихне. За його словами, відмова від таких бланків дозволить залізничній компанії щороку економити близько 20 мільйонів гривень.

До речі, за даними “Укр­залізниці”, у 2012-му електронні квитки замовили

2,1 мільйони разів, а всього з часу запровадження послуги (з 2009-го) продали 3,2 мільйони е-квитків. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8806 / 1.54MB / SQL:{query_count}