Нові правила сплати штрафів

Державтоінспекція запровадила нові правила сплати штрафів.

Державтоінспекція запровадила нові правила сплати штрафів.

Відтепер у квитанції слід вказувати не лише код платежу, прізвище, ім’я та по батькові водія, а й серію і номер протоколу про адміністративне правопорушення. У ДАІ очікують, що нововведення допоможе уникнути непорозумінь, які виникають під час з’ясування своєчасності сплати у виконавчій службі.
“Аби уникнути непорозумінь, варто пам’ятати, що, згідно зі ст. 307 Кодексу про адміністративні правопорушення, штраф має бути сплачений порушником не пізніше ніж через п’ятнадцять днів із дня вручення йому постанови про накладення штрафу”, – повідомляє прес-служба ДАІ. Якщо порушник не сплатить штраф упродовж цього часу, то постанову про накладення штрафу надсилатимуть для примусового виконання до державної виконавчої служби (за місцем проживання, роботи порушника). У такому випаду слід буде сплачувати не лише суму штрафу, а й витрати на облік зазначених правопорушень.
Щоб сплатити штраф, потрібно звернутися до будь-якої банківської установи України. Із собою необхідно мати документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний номер платника податку та екземпляр протоколу про адміністративне правопорушення. На сайті Державтоінспекції опубліковано зразок заповнення квитанції на оплату штрафу. Нагадаємо, за підсумками 2012-го року на сплату штрафів за порушення правил дорожнього руху українці витратили 377 мільйонів гривень
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8751 / 1.53MB / SQL:{query_count}