Українські новини: телеграф

Кара для “кнопкодавів”

87,6% українців підтримують ідею позбавлення мандата народних депутатів, які голосують чужими картками. Лише 7,1% опитаних готові вибачати парламентарям такі порушення Конституції, а 5,3%  респондентів не визначилися із відповіддю на це питання. Такими є результати загальнонаціонального опитування, проведеного Центром Разумкова і фондом “Демократичні ініціативи” у грудні 2012 року. Опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки становить 2,3%. Нагадаємо, нещодавно опозиціонери зареєстрували у ВРУ законопроект, відповідно до якого пропонують притягати “кнопкодавів” до кримінальної відповідальності.

Найбагатший українець

Донецький бізнесмен, власник System Capital Management і просто хороший друг Президента Януковича Ренат Ахметов став єдиним українцем, що увійшов до рейтингу 100 найбагатших людей планети за версією агенції Bloomberg, – повідомляє “Дзеркало тижня”. Компанія Bloomberg оцінила статок Ахметова у 22,3 мільярда доларів станом на 23 січня – з початку року він збільшився на 5,2% (на 1,1 млрд доларів). Зауважимо, що, порівняно із даними цього ж рейтингу за листопад 2012-го, Ахметов піднявся з 38-го на 26-те місце. Президент футбольного клубу “Шахтар” і далі випереджає всіх російських мільярдерів, зокрема і Романа Абрамовича, власника лондонського “Челсі”. Очолює рейтинг найбагатших людей планети мексиканський мільярдер Карлос Слім (78,2 млрд доларів).

Азія чекає нас

Експерти не бачать передумов для підписання цього року угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Більше того, після саміту Україна–ЄС 25 лютого наша держава може розпочати активну євразійську інтеграцію. Про це заявляє Володимир Горбач, політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва. “Думаю, що саміт у Брюсселі 25 лютого таки відбудеться. Але фон візиту буде негативним. І я б не сподівався на позитивне вирішення питання чи призначення дати підписання угоди про асоціацію. На превеликий жаль, українська влада сама цього не хоче і зриває цей процес. Саміт може бути головною зовнішньополітичною подією для режиму Януковича. Після того у нього почнеться фаза євразійської інтеграції і активності у східному напрямку. Росія стане пріоритетом”, – зазначив експерт, інформує “Український тиждень”.

Зарплатня  для прем’єра

Прем’єр-міністр Микола Азаров отримує заробітну плату в розмірі  33 тисячі 980 гривень, – повідомляє “Фокус”, посилаючись на відповідь Секретаріату Кабінету Міністрів. При цьому посадовий оклад Азарова – 6 тисяч 640 гривень, а  решта суми – надбавки до нього. Не враховуючи податки, український прем’єр на руки отримує 28 тисяч гривень, що є непоганим щомісячним “покращенням” життя.

Кличко теж не хоче в одну партію

Услід за лідером “Свободи” Олегом Тягнибоком, голова партії УДАР Віталій Кличко заявив, що створення єдиної опозиційної партії є недоцільним. “У нас різні програми, різні політичні платформи, різна ідеологія, а відтак і різний виборець. Працювати кількома силами набагато ефективніше. Це довели і минулі вибори, на які ми пішли окремими колонами та набрали за спільним результатом трьох сил більше, ніж отримало б одне політичне об’єднання”, – повідомляє слова Кличка прес-служба УДАРу. Нагадаємо, що ідею об’єднання опозиції в єдину партію вже вкотре висловила Юлія Тимошенко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8093 / 1.55MB / SQL:{query_count}