Визнання знайшло свого героя

Віктора Януковича назвали видатним... поляком

Віктора Януковича назвали видатним... поляком

Організація “Polski Network” внесла Президента України до списку 170-ти найвідоміших поляків і людей із польським корінням, діяльність яких виходить за межі Польщі, – повідомляє “Українська правда”.

Янукович увійшов до цього списку як “український політик (Партія регіонів), науковець, професор економії та права; прем’єр України у 2002–2005 і 2006–2007 роках; із 2010 року президент України”, пращури якого по лінії батька були поляками й католиками.

Цікаво, що діяльність Віктора Януковича на посту президента України ніколи не викликала захоплення ні у польської преси, ні у польської громадськості, ні у представників польської влади. Та однією із підстав внесення Януковича до цього списку виявився його опір офіційному визнанню вояків УПА.

Зазначимо, що “Polski Network” – організація, яка прагне об’єднати польських професіоналів, підприємців, громадських діячів і політиків у всьому світі та пропагує ідеї взаємодопомоги вихідців із Польщі.

До списку видатних людей із польським корінням також увійшли російський політик Сергій Ястржембський, білоруський економіст Ярослав Романчук, французька актриса Жюльєт Бінош, японський винахідник у галузі комп’ютерів Акіра Фухімото.

До речі, сам Віктор Янукович у лютому 2011-го заявляв, що всі його предки походили із Польщі. “Мій дід та прадіди були литовськими поляками, католиками. Лише мій батько народився у Донбасі, де одружився із жінкою з Росії. Всі інші мої предки походили з Польщі”, – розповідав він свого часу журналістам видання “Gazeta Wyborcza”. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7356 / 1.53MB / SQL:{query_count}