Хліба й видовищ!

Уряд дозволив театрам виживати за рахунок ... розваг і банкетів!

Уряд дозволив театрам виживати за рахунок ... розваг і банкетів!

Кабінет Міністрів дозволив закладам культури надавати платні послуги ресторанного господарства, – йдеться в постанові уряду №1131.

Згідно зі змінами, заклади культури, засновані на державній та комунальній формах власності, можуть надавати платні послуги ресторанного господарства для організації відпочинку громадян. Щоправда, для цього необхідно мати виробничі потужності та спеціально призначені й відповідно оснащені приміщення.

Нагадаємо, Кабмін у грудні минулого року затвердив перелік платних послуг, які можуть надавати заклади культури, засновані на державній та комунальній формах власності.

Проте не в кожному театрі вдасться влаштувати весільний банкет – таким чином не зможуть заробляти національні та академічні заклади культури, незалежно від форми власності.

Варто зазначити, що впродовж кількох останніх років фінансування театральної галузі як з державного, так і з місцевих бюджетів постійно скорочується. Найбільше це стосується муніципальних театрів, які змушені шукати додатковий заробіток, аби покривати свої видатки.

Національні та академічні театри також не нехтують додатковими коштами та залучають їх, надаючи свої приміщення в оренду для проведення різноманітних заходів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8112 / 1.53MB / SQL:{query_count}