Гіперактивні діти – розумніші

Малюки “з моторчиком” швидше засвоюють нову інформацію та краще вчаться

Малюки “з моторчиком” швидше засвоюють нову інформацію та краще вчаться

Дуже часто від батьків можна почути, що гіперактивні діти – це потенційні двієчники і постійні відвідувачі дитячої кімнати міліції. Та й у майбутньому нічого хорошого їх не чекає. Проте такі твердження далекі від істини, – пише журнал “Перша вчителька”. Останні дослідження доводять, що маленькі живчики мають вищий рівень інтелекту, ніж їхні однолітки. Через цікавість до всього, що їх оточує, і можливість запам’ятовувати великі обсяги інформації за невеликий проміжок часу, діти з “моторчиком” швидко навчаються. Наприклад, вони вивчають вірші вдвічі швидше, ніж звичайні діти.

Окрім цього, гіперактивні діти мають рідкісний дар – виявляти свої почуття та емоції за допомогою рухів. Саме з них виростають талановиті актори, танцюристи і спортсмени. 

Свого часу такими собі “домашніми ураганами” були мільярдери Генрі Форд та Волт Дісней, а також знані на весь світ генії – Моцарт, Ньютон, Томас Едісон, Альберт Ейнштейн, Олександр Македонський, Авраам Лінкольн, Бернард Шоу, Олександр Пушкін, Федір Достоєвський, Пабло Пікассо і Сальвадор Далі. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8314 / 1.52MB / SQL:{query_count}