ЗНО-2013: обираємо предмети

Узгоджено перелік навчальних предметів для тестування

Узгоджено перелік навчальних предметів для тестування

Майбутні абітурієнти вже можуть обрати предмети, тести з яких писатимуть на зовнішньому незалежному оцінюванні у 2013 році. У Міністерстві юстиції України зареєстровано відповідний наказ Міністерства освіти, що містить перелік предметів та умови ЗНО-2013, – інформує Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти. Цим документом встановлено, що тестування тих, хто бажає вступати в 2013 році до вищих навчальних закладів, буде проводитися з таких предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література та одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.

Під час цьогорічних вступних випробувань учасники матимуть право тестуватися з чотирьох предметів на вибір. Тести для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії перекладуть кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами. Додатково російською мовою перекладуть тести зі світової літератури.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання, нагадаємо, триває до кінця цього місяця. Варто наголосити, що цього року зареєструватися на пробне ЗНО можна тільки через Інтернет на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Учасники із Львівщини, Волині та Рівненщини можуть проти реєстрацію на сайті lvtest.org.ua. Участь у пробному тестуванні є добровільною та платною. Цього року доведеться сплатити 89 грн за написання тесту з одного предмету. Підтвердженням факту реєстрації для участі у пробному ЗНО є квитанція про сплату вартості послуг, яку необхідно здійснити після реєстрації.

За даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, станом на понеділок на пробне ЗНО-2013 уже зареєструвалося 1 153 учасників.

На початку березня 2013 року зареєстровані учасники зможуть роздрукувати запрошення (реєстраційну картку) для участі в пробному тестуванні зі своєї персональної сторінки.

Пробне тестування проводитиметься впродовж двох днів – 23 та 30 березня. Протягом одного дня учасник матиме можливість скласти тільки один тест за запропонованим переліком.

Отож, 23 березня проводитимуться тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

30 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури. Інформацію про місце проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник зможе дізнатися ближче до березня на своїй персональній сторінці. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7362 / 1.55MB / SQL:{query_count}