МВФ хоче нового уряду

Міжнародний валютний фонд готовий відновити кредитування України, однак висуває вагому умову – додаткові транші даватимуть лише за нового уряду.

Міжнародний валютний фонд готовий відновити кредитування України, однак висуває вагому умову – додаткові транші даватимуть лише за нового уряду.

Про це повідомив директор департаменту зовнішніх зв’язків МВФ Джеррі Райс на традиційному брифінгу у Вашингтоні. 
“Можу сказати, що представники влади (України – “Пошта”) висловили зацікавленість у відновленні програми співпраці з фондом, проте конкретного способу і умов не обговорювали. В Україні щойно відбулися вибори, тому ми розраховуємо на співпрацю з новим урядом”, – сказав представник МВФ. При цьому не дав прямої відповіді на питання, чи є можливість домовитися про відновлення фінансування, якщо Україна не виконає нинішніх вимог МВФ щодо підвищення тарифів на газ для населення.
Як відомо, українська влада хоче переконати МВФ не укладати нової програми кредитування України, а продовжити поточну, що була заморожена ще з весни 2011-го. Термін її дії закінчиться у грудні 2012 року. Якщо ж після цього Кабмін захоче взяти кредит у МВФ, то доведеться досягати нових домовленостей, а в такому випадку вимоги до української влади можуть стати значно вищими. Українське законодавство не передбачає зміни уряду внаслідок обрання нового складу парламенту. Щоправда, кілька урядовців, а головне – прем’єр-міністр, входять до прохідної частини списку Партії регіонів, отож муситимуть обирати місце праці.
При цьому в Україні вже віддавна точаться розмови про кадрові ротації в Кабінеті Міністрів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8556 / 1.53MB / SQL:{query_count}