Безрезультатний піар

Бренд “Україна” – між Угандою та Ганою

Бренд “Україна” – між Угандою та Ганою

Україна готувалася до Євро-2012 тривалий час, наполегливо. Однією з основних сфер, в якій уряд намагався діяти, було “відбілення” її іміджу. Роботи проведені, довгі й дорогі, проте імідж України врятували самі ж українці за рахунок культури і культурності, тоді як бренд “Україна” й далі перебуває на дуже низькій сходинці як для європейської держави. 

Нещодавно компанія FutureBrand опублікувала глобальний рейтинг брендів країн, в якому Україна опинилася аж на 98-й позиції. Перед нашою державою – Уганда, після нас – Гана. 

Country Brand Index щорічно оцінює популярність і впізнаваність брендів країн серед населення та експертів держав усього світу, повідомляє журнал Forbes. При складанні рейтингу найперше беруть до уваги оцінку кількісних даних із 3600 організацій, думки відомих мандрівників, а також глибинні інтерв’ю з експертами в різних галузях. Оцінюють національні бренди за п’ятьма складовими: система цінностей; якість життя; умови роботи для бізнесу; спадщина і культура; туризм. Україна в цьому році піднялася у рейтингу на 7 місць – на тлі погіршення позицій кількох європейських країн і США через економічну кризу в західному світі. Допоміг нашій країні європейський футбольний чемпіонат, який продемонстрував світові найсильнішу її сторону – історичну та культурну спадщину. Завдяки Євро відбувся певний зсув туристичної уваги із Заходу на Схід. В результаті за рік у категорії “Культурна спадщина” Україна піднялася одразу на 19 сходинок – до 64-го місця.

Першу сходинку в рейтингу посіла Швейцарія, на другій – Канада, на третій – Японія. Також у десятці Швеція, Нова Зеландія, Австралія, Німеччина, США, Фінляндія і Норвегія. І лиш одна європейська країна, яка посіла нижче місце в рейтингу, – Сербія (108).

У вересні Державне аген­тство з інвестицій та управління національними проектами провело черговий тендер на розміщення реклами України в місцевих та світових ЗМІ. Тендер на 

1 млн. євро виграла компанія Ost-West, яка не має навіть власного веб-сайту… йдемо до тебе, Сербіє! 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8304 / 1.54MB / SQL:{query_count}