Hyundai знову зламався…

Швидкісний потяг вийшов з ладу перед тим, як вирушити зі Львова до Києва

Швидкісний потяг вийшов з ладу перед тим, як вирушити зі Львова до Києва

Учора, 5 вересня, Hyundai зі Львова до Києва знову не поїхав. Як пояснили у прес-службі Львівської залізниці, причиною такої неприємної ситуації стала несправність пантографа – пристрою, який здійснює забір енергії з електромережі.

 “Зранку поїзд був справний, однак коли його подавали на посадку пасажирів, на колії була пошкоджена електромережа. Черговий працівник вокзалу не повідомив про це машиніста, і сталася поломка. Через пошкоджений пантограф  потяг вирушити в дорогу не може. З трьох вагонів ми сформували поїзд і пересадили в нього пасажирів”, – розповіла “Пошті”  речниця Львівської залізниці Лілія Криницька. 

Потяг вирушив зі Львова із запізненням на півтори години. Прибути до Києва, за найоптимістичнішими прогнозами залізничників, він мав близько третьої години дня замість 11.50. 

Зі 109-ти пасажирів восьмеро відмовились їхати і здали квитки. Натомість тим, хто таки вирушив до столиці іншим потягом, мали б повернути різницю вартості квитків. Для відшкодування збитків  пасажири можуть звернутися у каси Львова та Києва.

Зі слів Лілії Криницької, схожа ситуація була 7 серпня: тоді Нuyndai уперше не вирушив зі Львова до Києва. Це був вівторок, а отже, найнижчі ціни на квитки – на швидкісну електричку. Фірма, що обслуговує нові потяги, а саме Українська залізнична швидкісна компанія, з 325 грн за квиток повернула 259. А це навіть дешевше, аніж їхати до столиці звичайним потягом.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8035 / 1.53MB / SQL:{query_count}