Яким є пересічний українець?

Співвітчизники вважають себе розумними, але залежними і скупими

Співвітчизники вважають себе розумними, але залежними і скупими

Пересічний українець – розумний, освічений, працьовитий і заповзятливий, але, водночас, зарозумілий, брутальний, залежний і скупий. Про це на прес-конференції в УНІАН зазначив науковий директор Інституту прав людини і запобігання ксенофобії і антисемітизму (IHRPEX) Сергій Літвінов, презентуючи результати соцдослідження “Регіони України в образах і стереотипах масової свідомості”.

“Звісно, це суб’єктивне уявлення самих українців. Вони хотіли би, вочевидь, бути такими і такими себе уявляють”, – прокоментував Сергій Літвінов позитивні якості, які виділили учасники опитування.

Згідно з дослідженням, мешканців західних регіонів вважають патріотичними та релігійними. Центральному регіону властиві толерантність, доброта і чесність. Мешканці південного сходу – законослухняні, щедрі, гостинні та працьовиті.

Соцдослідження провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення Інституту прав людини і запобігання екстремізму і ксенофобії (IHRPEX). Опитували громадян з 12 по 16 квітня у 110 населених пунктах у всіх областях України. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8226 / 1.52MB / SQL:{query_count}