Небезпечний “урожай”

Вівторок, 15 травня, виявився надзвичайно урожайним днем на небезпечні знахідки.

Вівторок, 15 травня, виявився надзвичайно урожайним днем на небезпечні знахідки.

Цього дня піротехнічні підрозділи одразу двох обласних управлінь Міністерства з надзвичайних ситуацій були змушені знешкоджувати боєприпаси часів Другої світової війни.
У с. Арламівська Воля Мостиського району під час проведення земляних робіт виявлено п’ять іржавих артилерійські снарядів. А буквально за дві години, особовим складом піротехнічного підрозділу за розпорядженням начальника ГТУ МНС України у Львівській області, проведено роботи з обстеження місцевості в лісовому масиві поблизу с. Райлів Стрийського району на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів. Пошуки були недаремні, виявлено 75-міліметровий артилерійський снаряд та чотири ручні осколкові гранати. Всі боєприпаси були вилучені та благополучно знешкоджені.
Прес-центр обласного управління МНС нагадує, що з початку року на території Львівської області виявлено 233 вибухонебезпечні предмети у 126 місцях.
Не мали коли байдикувати і харківські рятувальники. Того ж таки 15 травня піротехнічні групи місцевого МНС 12 разів (!) виїжджали знешкоджувати боєприпаси часів війни. Загалом, було знищено 15 бо­єприпасів, серед них: дві авіаційні бомби, шість артилерійських снарядів, п’ять мінометних мін та дві ручні гранати. Найнебезпечнішими були авіаційні бомби – фугасна і запальна, вагою 50 та 250 кілограмів, знайдені у полі неподалік с. Рогань Харківського району та в ярі біля с. Волобуївка Балаклійського району. 
А трохи раніше – впродовж 11-14 травня піротехнічною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення Територіального управління МНС в Чернігівській області біля с. Велика Дівиця Прилуцького району було виявлено справжній склад старих боєприпасів. Всього було знешкоджено 460 одиниць зброї, у тому числі: 453 артилерійські снаряди та сім мінометних мін.. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7952 / 1.55MB / SQL:{query_count}