Україна поринула у ЗНО

Щоб абітурієнти не використовували мобільні телефони під час написання тестів, їх перевіряють на металодетекторах

Щоб абітурієнти не використовували мобільні телефони під час написання тестів, їх перевіряють на металодетекторах

Сьогодні відбувається зовнішнє незалежне оцінювання із другого предмета – російської мови. У вівторок, 15 травня, абітурієнти писали тестування з хімії. Загалом на Львівщині тестування відбувається у восьми містах: у Львові, Дрогобичі, Стрию, Самборі, Червонограді, Бродах, Жовкві  та в Новояворівську. 

Як зазначають спостерігачі від ГО “Опора”, цьогоріч забезпечені чудові умови для проведення ЗНО, зокрема, добре облаштовані місця для учасників тестування, наявні вказівники до аудиторій та рекреаційних зон, налагоджений механізм пропуску абітурієнтів на пункт тестування. Також щоб мінімізувати використання допоміжних засобів на пунктах тестування, застосовують металодетектори. 

Натомість, порушення з боку абітурієнтів залишилися такими ж, як і у минулі роки. Зокрема, спостерігачі знову фіксують випадки використання мобільних телефонів. Наприклад, на пункті тестування у школі №68 м. Львова у випускника під час роботи над тестом задзвонив телефон. Як результат, було складено акт про порушення процедури ЗНО, а хлопця вилучено з пункту тестування – на жаль, він втратив право скласти іспит з хімії цього року. Ще один абітурієнт був змушений покинути пункт тестування через  шпаргалку, яка вилетіла з кишені під час роботи з тестовим зошитом.

Нагадуємо, що обов’яз­ковими документами для допуску до тестування є: сертифікат учасника ЗНО, документ, на підставі якого відбувалась реєстрація на ЗНО (паспорт або свідоцтво про народження), а також запрошення-перепустка. Учаснику також необхідно мати при собі одну або кілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також за бажанням прозору пляшку води. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8209 / 1.53MB / SQL:{query_count}