Краще залізничне сполучення

Між Україною та Польщею на Євро пустять 18 додаткових потягів

Між Україною та Польщею на Євро пустять 18 додаткових потягів

Залізничні перевізники України, Польщі, Росії та Білорусі домовилися на період Євро-2012 організувати додаткові поїзди для перевезення уболівальників між містами та оптимізувати митні та прикордонні процедури для гостей турніру. Такі наміри сторони зафіксували у Меморандумі про взаємодію під час Євро-2012, підписаному у Варшаві. Про це повідомляє  інформаційний центр “Україна-2012”. 

“Передбачається, що під час Євро-2012 з Росії в Польщу буде здійснено загалом 42 залізничні рейси, які проходитимуть через Білорусь. Між Україною та Польщею буде організовано курсування 18 додаткових поїздів”, – повідомляє сайт “Укрзалізниці”. 

Як зазначає начальник головного пасажирського управління “Укрзалізниці” Олександр Іванько, якщо збільшуватиметься пасажиропотік між Україною і Росією, є можливість організувати курсування 20-30 додаткових поїздів у різних напрямках.

Водночас, в основних поїздах, які щодня курсують за маршрутами Київ – Варшава і Київ – Берлін, передбачається доукомплектувати кількість вагонів до 12-ти. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8252 / 1.53MB / SQL:{query_count}