Президент подумає про помилування Тимошенко

Президент пообіцяв главам українських церков розглянути клопотання про помилування Тимошенко і Луценка.

Президент пообіцяв главам українських церков розглянути клопотання про помилування Тимошенко і Луценка.

Про це він повідомив  під час зустрічі із церковними лідерами. Щоправда, Віктор Федорович нагадав, що “існує певна процедура” – прохання про помилування подаються до відповідної комісії, яка після того, як ухвалить рішення, дає президентові пропозицію – задовольнити чи ні клопотання. Аби запустити цей процес, усі судові справи, пов’язані із клопотанням про помилування, мають бути завершеними. На цьому наголосив президент.
Сама ж зустріч Януковича із главами українських церков тривала понад дві години. Розмова відбулася з ініціативи самого президента, який таким чином вирішив відреагувати на лист голів церков щодо вибіркової справедливості. “Як ми зрозуміли, Янукович вважав за потрібне особисто дати відповідь замість того, щоб писати нам якийсь лист”, – сказав у коментарі УНІАН глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук). 
За його словами, президент серйозно сприйняв звернення голів церков. “Перше – Янукович дуже серйозно взяв до уваги наш лист. Друге – пояснив процес розробки нового Кримінального кодексу, а отже, ті заходи, яких він вживає для того, щоб особисто забезпечити справедливе судочинство в Україні та захист прав людини. Також президент сказав, що ми, хто клопотався про помилування Тимошенко, є учасниками процесу. Тому сподіваємося, що будемо поінформовані про те, на якій стадії розгляду перебуває наше прохання”, – розповів Блаженніший Святослав (Шевчук).
Нагадаємо, на початку квітня глави християнських церков звернулися до Януковича із клопотанням про звільнення Тимошенко від подальшого відбування покарання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8245 / 1.53MB / SQL:{query_count}