Паспортний контроль за декілька секунд

Керівництво прикордонної та митної служб України узгодили взаємодію під час підготовки до “Євро-2012”.

Керівництво прикордонної та митної служб України узгодили взаємодію під час підготовки до “Євро-2012”.

Паспортний контроль однієї особи обіцяють проводити за лічені секунди. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби.
“Сьогодні завдяки спільній роботі прикордонного та митного відомств повністю сформовано необхідну нормативно-правову базу в контексті підготовки до “Євро-2012”, проведено низку тренінгів по спільному контролю на українсько-польському та українсько-російському кордонах, впроваджено нові технологічні схеми для різних пунктів пропуску. Контроль, яким передбачено принцип однієї зупинки та оформлення пасажирів без виходу з автомобіля, дозволить здійснювати паспортний контроль однієї особи за лічені секунди”, – наголосив Павло Шишолін, перший заступник голови ДПСУ.
Особливу увагу приділено й аеропортам  міст-господарів. У них здійснюватиметься оформлення безпосередньо біля трапа літаків, у VIP-залах, проводитиметься попередня перевірка громадян в аеропортах вильоту, для цього авіакомпаніями завчасно буде надаватися списки пасажирів та розмежовуватимуться потоки пасажирів регулярних рейсів та вболівальників.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8654 / 1.52MB / SQL:{query_count}