Не зволікайте з євровізами!

Посольство Республіки Польща нагадує, що подавати документи для отримання візи треба заздалегідь. Ті, хто звик все робити в останню мить, ризикують дивитися матчі Євро-2012 по телевізору

Посольство Республіки Польща нагадує, що подавати документи для отримання візи треба заздалегідь. Ті, хто звик все робити в останню мить, ризикують дивитися матчі Євро-2012 по телевізору

Посольство Республіки Польщі в Україні просить тих, хто має намір відвідати матчі Євро-2012 у Польщі не зволікати із поданням документів для отримання візи. Про це на прес-конференції, присвяченій Євро-2012, заявили польські дипломати.

Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні Генрик Литвин каже, що сьогодні поки що важко спрогнозувати, скільки людей захочуть відвідати Польщу у період проведення чемпіонату. 

“Але, тим не менше, всі консульські установи готові до посилення навантажень, і буде зроблено все можливе, щоб люди отримали візи вчасно. Розумієте, є консульства (в Україні їх 7. – “Пошта”). Ми не можемо на період Євро нові побудувати або орендувати”, – сказав посол порадивши не зволікати до останнього.

Генеральний консул Республіки Польща в Україні Рафал Вольськи також попросив усіх бажаючих подавати документи якомога раніше. 

“Прошу не очікувати від нас неможливих речей. Якщо ви подасте документи ввечері 7 червня, ми не встигнемо їх розглянути і оформити”, – попередив він.

Генконсул також зазначив, що багато українських уболівальників уже мають польські візи, оскільки видача їх в Україні щороку зростає. “Уже у цьому році ми бачимо +20%”, – констатував Вольськи. Крім того, він попросив тих громадян, які мають намір відвідати Польщу під час проведення Євро не з футбольними цілями, подавати документи на отримання віз раніше, оскільки через завантаженість консульств рішення може прийматися не 4-5 робочих днів, а і 2-3 тижні. Разом з тим, у польському посольстві запевнили, що консульськими установами буде зроблене все можливе для того, щоб громадяни змогли якомога швидше отримати візу.

Вольськи нагадав, що з 8 березня у консульських установах, а також у пунктах прийому візових анкет впроваджена практика спрощенного оформлення документів. “Зокрема, у пунктах прийому візових анкет в окремому віконці обслуговуватимуть людей, мета візиту яких – відвідання Євро-2012. Такій категорії туристів також дозволять заповнювати анкети вручну без попереднього електрон­ного візування”, – підкреслив генеральний консул. За його словами, поза чергою будуть обслуговуватися такі окремі категорії, як футболісти, члени офіційних делегацій, представники УЄФА. Їм також не потрібно платити візовий збір у розмірі 35 євро. 

“Тим не менше, їм потрібно буде підтвердити мету візиту, наприклад, оригіналом листа УЄФА, квитком на матчі. Вся детальна інформація викладена на сайті польського посольства”, – сказав дипломат. 

Спрощення не стосуються громадян, які перебувають у списку Sсhengen information system, чиє перебування є не бажаним у Польщі, а також ті, на кого поширюється заборона на перебування на стадіоні. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7524 / 1.55MB / SQL:{query_count}