Сало з часником та деруни для фанів

Визначили національне меню України до Євро-2012 

Визначили національне меню України до Євро-2012 

Борщ український, капусняк запорізький, холодець, сало з часником, деруни традиційні, ковбаса домашня, налисники з сиром, порося, запечене з гречаною кашею, вареники з капустою й грибами та пиріг з яблуками – це десять страв, які увійшли у національне меню до Євро-2012. Його вибрала спеціально створена комісія з істориків, етнографів, рестораторів і шеф-кухарів. Меню представили в ме­жах всеукраїнського конкурсу “Смакуй, країно!” президент асоціації Український клуб аграрного бізнесу Алекс Ліссітса та міністр аграрної політики Микола Присяжнюк. 

“Наближення Євро-2012 змусило нас популяризувати українську національну кухню не тільки серед українців, але і серед фанів. Тому Український клуб аграрного бізнесу та Міністерство аграрної політики вирішили провести всеукраїнський конкурс і визначити національне меню і національну страву”, – каже Апекс Ліссітса.

Загалом організатори отримали більше тисячі рецептів з різних регіонів країни та з-за кордону”, – каже він. Сформоване національне меню буде представлено в мережі ресторанів-партнерів конкурсу. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7959 / 1.52MB / SQL:{query_count}