Катастрофи перемогли політику

Про що найчастіше і найменше показують українські телеканали 

Про що найчастіше і найменше показують українські телеканали 

Спостережливий глядач телевізійних новин точно помітить, що кількість повідомлень про різні катастрофи, біди і нещасні випадки суттєво переважає кількість новин про політику.
Як свідчить дослідження “Моніторинг українських новин”, проведене Академією української преси за участі співробітників Інституту соціології НАН України, лише кожне п’яте повідомлення в теленовинах стосується політики, а тема виборів-2012 взагалі не обговорюється.
На початку року виборів до ВРУ українські телеканали уникають детального висвітлення політичних новин. Головні теми новин лютого – катастрофи, ДТП, а також аномальні морози.
Згідно з дослідженням, два різновиди подій домінують в новинах лютого: катастрофи/ДТП – 16%, а також морози й заметілі – 15%.
Напруження у відносинах Росії та України з проблем газу, сиру й двосторонніх відносин сумарно охоплює 10% згадуваних подій.
Про вибори-2012 говорилось лише в контексті інших подій (2%), тобто жодного разу вона не була головною подією. Касетний скандал у ВРУ не став резонансною подією тижня, інформації про нього не більше, аніж про літню європейську першість з футболу (2%). На такому ж рівні телеканали інформували про виступ Віктора Януковича у парламенті. Як і у вересні торік увага телеканалів до реформ в Україні мінімальна (1%), як і до виборів нового уповноваженого ВРУ з прав людини (2%).
Також у випусках новин телеканалів висвітленню діяльності провладних політиків приділяється вдвічі більше часу, ніж опозиціонерам – 63% проти 29%. Діяльності інших політсил було присвячено 8% ефірного часу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7633 / 1.53MB / SQL:{query_count}