Київ купив енергозберігаючі тролейбуси

До старту фінальної стадії Євро-2012 Київ планує запустити 400 одиниць громадського транспорту.

До старту фінальної стадії Євро-2012 Київ планує запустити 400 одиниць громадського транспорту.

Нові машини мають більш комфортні салони для пасажирів, а також покращену систему управління. Про це розповів голова столичної міськдержадміністрації Олександр Попов під час оглядин нових тролейбусів. 
“Це перші тролейбуси, які ми отримуємо цього року. Приємно, що їх постачає нам саме український товаровиробник, продукція якого відповідає світовому стандарту якості. Водії, які вже мали змогу протестувати нову техніку, запевняють – вона комфортна та надійна у використанні. Я впевнений, що вона сподобається і киянам. Цього року ми плануємо вивести на лінію понад 250 тролейбусів. Практично щомісяця отримуватимемо і нові автобуси, і тролейбуси. Загалом, до початку чемпіонату Європи з футболу, ми плануємо випустити на лінії до 400 одиниць нового рухомого складу”, – розповів голова КМДА.
Нові тролейбуси також є доступними для людей з обмеженими можливостями – мають пандуси для заїзду колясок та зручну систему нахилу кузова. Також тролейбуси облаштовані поліпшеною системою вентиляції та новою системою управління, яка дозволяє економити до 45% електроенергії. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7936 / 1.53MB / SQL:{query_count}