Українські новини: телеграф

Офіційні види спорту

Кабмін затвердив перелік видів спорту, офіційно визнаних в Україні. До нього увійшли 53 олімпійських, 97 неолімпійських, а також 47 видів спорту для людей з обмеженими можливостями. Про це йдеться у наказі Державної служби молоді та спорту України. До числа офіційних, серед інших, увійшли акробатичний рок-н-рол, го, скраклі (городковий спорт), кеглі, козацькі поєдинки, пейнтбол, рибна ловля, спелеологія, перетягування каната, український рукопашний бій – спас та спортивний бридж.

Воду компенсують світлом?

Різницю між тарифами на водопостачання у різних областях мають намір покривати підняттям цін на електроенергію. Про це учора розповів міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк, повідомляють “УНН”. За його словами, можна закладати необхідні кошти у бюджет, але “всі повинні розуміти, що Київ не повинен платити за Львів, а Львів за Луганськ – кожен має платити в залежності від собівартості”. “Ми пропонуємо: на півкопійки підняти тариф на електрику для всіх і за рахунок того компенсувати (різницю в тарифах за водопостачання – “Пошта”) тим регіонам, де більше 30% займає електроенергія”, – каже міністр. Рішення щодо цього питання приймуть у 2013 р.

Іноземці-порушники

За минулий рік із України вислали понад 13 тис. нелегалів. За порушення правил перебування у державі до адміністративної відповідальності притягнуто близько 55 тис. іноземних громадян. Пор це повідомляє прес-служба Ген­прокуратури із посиланням на статистику МВС. Згідно із інформацією МВС, в Україні на обліку перебувають понад 310 тис. іноземців.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9142 / 1.53MB / SQL:{query_count}