Попередити підступну глаукому

У березні на Львівщині профілактична акція боротьби з цієї недугою 

У березні на Львівщині профілактична акція боротьби з цієї недугою 

З 1 по 14 березня обласне Управління охорони здоров’я проводить акцію з профілактики та боротьби з глаукомою. Серед усіх офтальмологічних захворювань глаукома є найпідступнішою. Так, щорічно в Україні виявляють 25 тисяч нових випадків захворювання, а серед причин сліпоти глаукома посідає друге місце!
Непомітно і зазвичай безболісно вона призводить до повної незворотної втрати зору. Найчастіше це відбувається внаслідок підвищення очного тиску. На жаль, через безсимптомний перебіг на початкових стадіях кожен другий пацієнт не підозрює про наявність цієї недуги, не отримує лікування та не спостерігається у лікарів. Хоча вилікувати глаукому неможливо, сучасні методи лікування дають змогу призупинити її прогресування, зберігаючи при цьому зір і працездатність людини.
До групи ризику належать особи: віком за 40 років; зі схильністю до спазму судин;  наявністю глаукоми у батьків; супутньою судинною патологією (цукровий діабет, мігрені); зловживанням тютюнопалінням; травмами та хірургічним втручанням на очах.
Щоб обстежити свій зір, варто звернутися в офтальмологічні кабінети поліклінік за місцем проживання або у глаукомний кабінет обласної клінічної лікарні за адресою вул. Некрасова, 35,  офтальмологічне відділення. Тут можна безкоштовно пройти обстеження на глаукому в повному обсязі. 
Телефон для довідки: 278-62-45.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7967 / 1.53MB / SQL:{query_count}