Допомогти може кожен

Дитяча лікарня конче потребує нового рентгенапарата для важкохворих дітей 

Дитяча лікарня конче потребує нового рентгенапарата для важкохворих дітей 

Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентру (більш відомому  як чорнобильська лікарня) конче потрібен новий рентгенапарат для обстеження та діагностики важкохворих діток. 
На жаль, наявне у центрі рентгенологічне обладнання застаріле і вичерпало свій ресурс. “У лікарні працює рентгенологічна установка, якій уже понад 30 років, – каже “Пошті” завідувач педіатричного відділення дитячого медцентру Ярема Возниця. – Лікарня давно потребує нового сучасного рентгенологічного апарата. Завдяки йому можна буде обстежити  50-70 хворих, водночас зменшити рентгенологічне навантаження на дитину, передавати чи пересилати дані в цифровому форматі. Наприклад, при потребі, записувати результати на диск, з яким хворі легко зможуть проконсультуватися з іншими спеціалістами”.
За словами лікаря, такий апарат коштує дорого – ціна коливається від двох мільйонів гривень до мільйонів євро. Чимало грошей потрібно і для ремонту рентгенкабінету, адже є певні вимоги: має бути врахований захист стін та стелі від радіоактивного опромінення. На це потрібно приблизно 200 тис. грн.
Зважаючи на вартість, розраховувати медики можуть лише на доброчинців, бо держава таких коштів не виділяє. Так, благодійний фонд “Світ дитини” започаткував збір коштів на купівлю такого рентгенапарата та створили окремий рахунок. За словами Яреми Возниці, всі гроші, які люди готові пожертвувати на цей проект, не можуть бути витрачені ні на що інше, а лише на облаштування сучасного рентгенкабінету.
 
Реквізити для благодійників:
Одержувач: Благодійний фонд “Світ дитини”
Найменування банку:
ПАТ “УніверсалБанк”
Поточний рахунок: 26005000851196
Ідентифікаційний номер: 25562489
Код установи банку: 322001
Призначення платежу: Доброчинний внесок
 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8275 / 1.53MB / SQL:{query_count}