Замовити квитки на Євро-2012

Розпочалося бронювання групових перевезень на час чемпіонату з футболу 

Розпочалося бронювання групових перевезень на час чемпіонату з футболу 

“Укрзалізниця” спільно з польськими колегами із Polskie Koleje Panstwowe почала приймати заявки на групові перевезення вболівальників під час Євро-2012. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Так, зараз уже надійшла заявка Польським залізницям на перевезення 1500 вболівальників зі Швеції до Києва. Про це повідомив заступник гендиректора “Укрзалізниці” Леонід Лобойко.

“Вболівальники будуть перевезені за наступною схемою: зі Швеції в місто Ґдиня (Польща) переправлені поромом, звідти наземним транспортом до міста Ґданськ (Польща), а далі залізницею до міста Хелм (Польща), де пройдуть митний контроль та здійснять пересадку на українські поїзди, що  направлятимуться в столицю України. Всього буде сформовано для шведських уболівальників три потяги, а при необхідності організуємо ще й додаткові”, – заявив Лобойко.

Також, згідно зі запитом туристичної компанії Eurocult, опрацьовують заявку на перевезення вболівальників футбольної збірної Королівства Нідерланди за тією ж схемою, з Хелма до Харкова. “Ми проведемо зустріч із польськими колегами і приймемо остаточне рішення”, – сказав Лобойко. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8784 / 1.52MB / SQL:{query_count}