Таємна недуга Тимошенко

Іноземні лікарі поїхали з України, так і не оприлюднивши своєї думки після обстеження екс-прем’єрки

Іноземні лікарі поїхали з України, так і не оприлюднивши своєї думки після обстеження екс-прем’єрки

Візит до Качанівської колонії групи іноземних лікарів так і не пролив світло на таємниче недомагання Юлії Тимошенко. Нагадаємо, цього тижня Леді Ю в колонії обстежили двоє лікарів з Німеччини та троє з Канади. Свої виснов­ки вони залишили у запечатаному конверті. Разом із іноземними ескулапами обстежити Тимошенко хотіла комісія Міністерства охорони здоров’я України, але від їхнього огляду засуджена відмовилася.

Після цього Тимошенко заборонила оприлюднювати свій діагноз, але вже по обіді, 17 лютого дозволила зробити це. Її захисник Сергій Власенко зробив дивну заяву, повідомивши, що готовий оприлюднити діагноз Тимошенко як тільки вирішить, що для цього настав час.

“Я отримав на це письмовий дозвіл, на оприлюднення повністю або частково того діагнозу, в залежності від тої брехні, яка буде розповсюджуватися. Я маю на це повноваження. Поки що я вважаю це передчасним до отримання остаточних висновків канадських і німецьких лікарів”, – сказав Сергій Власенко. Він переконаний, що влада оприлюднює неправдиву інформацію щодо висновків іноземних лікарів про стан здоров’я Юлії Тимошенко. Саме тому, за словами адвоката, представники МОЗ, намагаючись скомпрометувати іноземних спеціалістів, розповсюджують інформацію про низький фаховий рівень, зокрема, канадських лікарів. Захисник додав, що Тимошенко зробили аналіз крові та передали у камеру ходунки.

Як повідомляє “Українська правда”, німецькі лікарі виявили в Тимошенко грижу хребта, але підтвердження цього діагнозу учора не було.

Тим часом генпрокурор України Віктор Пшонка учора заявив, що згідно з результатами обстеження Юлії Тимошенко проведеного закордонними лікарями, вона не потребує ні стаціонарного лікування, ні оперативного втручання. 

Генпрокурор додав, що Тимошенко має проблеми з хребтом, i наголосив, що висновки зарубiжних лiкарiв та українських “практично збiгаються”. Вiн наголосив, що i ген­прокуратура, i Державна пенiтенцiарна служба були готовi надати Тимошенко можливiсть обстежуватися у будь-якому державному або приватному медичному закладi Харкова, якби це було необхiдно. Проте лiкарям це не знадобилося, i вони обстежували її на мiсцi, в Качанiвськiй колонiї. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8377 / 1.54MB / SQL:{query_count}