Молитися за Андрійка Царинського

Зараз Андрійко Царинський, який єдиний залишився живим після трагедії на Сколівщині і якому у Бостоні роблять операції, перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

Зараз Андрійко Царинський, який єдиний залишився живим після трагедії на Сколівщині і якому у Бостоні роблять операції, перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

“Його стан важкий, за лабораторними параметрами – стабільний, без погіршень. Нам потрібно набратися терпіння і молитися”, – зазначив учора заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ої комунальної лікарні Ігор Стояновський.
За його словами, американські медики застосували процедуру, яка не має аналогів в Україні – закриття ран кріоконсервованою шкірою людини. 
А ось подальше призначення коштів, які збирали на Львівщині, (а це понад 1,5 млн грн), вирішать у понеділок, 20 лютого. Нагадаємо, що всього було зібрано 2 млн 317 тис. 473 гривень.
“Гроші відокремили від загального рахунку, вони лежать на банківському депозитному рахунку до вимоги. Гроші, звичайно, повернути людям не можемо. Вони можуть бути використані лише на лікування дітей, на інші процедури – ні”, – сказав учора голова обласної організації товариства Червоного Хреста України Валентин Мойсеєнко. 
Заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Ірина Микичак каже, що, можливо, запросять і тих осіб, які пожертвували найбільші суми на лікування хлопчика. “Приблизно 50 жертводавців надали допомогу у 10 тис. грн. Майже 15 – пожертвували понад 40 тис. грн одним траншем”, – каже вона. 
На запитання журналістів, чи не доцільно було б ці кошти покласти на рахунок дитини, яка залишилася сиротою і без даху над головою, Валентин Мойсеєнко пояснив, що це можуть вирішити лише “авторитетні” люди
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8632 / 1.53MB / SQL:{query_count}